Ne Gerekiyorsa O !
Satış Politikası Sözleşmesi

REEL YAYINCILIK BASIM DAĞITIM VE EĞİTİM HİZM. PAZ. TİC. A.Ş

.Dönem 2021-2022

  S A T I Ş   S Ö Z L E Ş M E S İ   G E N E L   HÜKÜMLERİ

1.Sözleşmenin tarafları üretici olarak, REEL YAYINCILIK BASIM DAĞITIM VE EĞİTİM HİZM. PAZ. TİC. LTD. A.Ş. İle…………………………………….……………………...…………………………………alıcı olarak anılacaktır.

2.Üretici, ürün sayfa sayıları ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar, sözleşme sırasında güncel fiyat listesini isteyiniz.

3.Sözleşmedeki fiyatların geçerli olabilmesi için alıcının ödeme yapmış olması şarttır. Aksi halde sözleşme 10 günlük geçerliliği olan bir teklif hükmündedir.

4.Üreticinin teslimat ile ilgili sorumluluğu ekonomik olarak üreticinin anlaştığı kargo ve ambar kurumu haricinde alıcının tayin edeceği kargo veya benzeri nakliye firmasının temsilcisine teslim etmesiyle sona erer. Teslimat adresi üreticinin depo adresidir.

5.Kargo ve nakliye ücretleri alıcı firmaya aittir.

6.Teslim alınan ürünlerdeki eksik veya fazla adetlerin bildirimini, alıcı firma kargo veya ambar firmasından teslim anında tutanak ile kayıt altına alır ve üretici firmaya derhal bildirir. Teslimattan sonraki bildirimler üretici tarafından dikkate alınmaz ürünler tam ve eksiksiz olarak teslim edilmiş sayılır. Ürünler paket ve adetine dikkat edilerek teslim alınmalıdır.

7.Hatalı gönderimler haricinde ürünlerin iadesi yoktur.

8.Anlaşmazlık halinde Ankara Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

9.Üretici olağanüstü durumlarda ürün teslim tarihlerini kuruma önceden bildirerek değiştirme hakkını saklı tutar.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et