Ne Gerekiyorsa O !
Hakkımızda

Nego Yayınları, “Ne Gerekiyorsa O” sloganıyla, ne eksik ne de fazla, gereksiz bilgileri vermeden öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin tam ihtiyaç duydukları kadar bilgiyi sunmak hedefiyle yayın politikasını sürdürmektedir.

Eğitimi ve öğretimi hep daha ileriye taşımayı, sekteye uğramamasını ve kesintisiz olmasını amaçlayan anlayışla hizmetlerimizi daima kaliteli ve zamanında sunmak birinci önceliğimizdir.

Bu hedef doğrultusunda siz değerli öğretmen ve öğrencilerimizin önerilerini ve görüşlerini ürünlerimizin kullanımının ardından da takip eden bir kurum olma bilincindeyiz. Nego Yayınları, tüm çalışma ekibi ile birlikte eğitim öğretim sisteminin gelecekte oluşacak ihtiyaçları konusuna önem göstermekte, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin beklentilerini karşılamayı planlamaktadır.

Bununla birlikte Nego Yayınları eğitim sistemimize katkıda bulunarak bu alanda devamlılık kazanmayı ve tüm müşterilerimizin saygınlığını elde etmeyi hedeflemektedir.

Bu hedeflere ulaşmanın günümüzdeki zorluğunun bilincinde olarak öğretmen ve öğrencilerimizi bilgi karmaşasıyla uğraşmaktan kurtarıp bilgiyi etkin ve hızlı bir şekilde sunan, sade ve maddeleştirilmiş bir anlatım türü benimsemekteyiz.

Yayınlarımızı tercih eden öğrenci ve öğretmenlerimiz, kurguladığımız yazım yöntemi sayesinde ayrıntılarda boğulmadan gerek ara sınıf derslerine yardımcı gerekse TYT-AYT-LGS gibi sınavlarda gereken, çalışma sistemine rahatça ayak uydurabileceklerdir.

Bu sade ve maddeleştirilmiş yöntemde öğrenilmesi gereken tüm soru tiplerini görmüş olacak, ve sınavlara tam olarak hazır hale gelmiş olacaksınız. Nego Yayınları öğrenmede kalıcılık ve kolaylaştırıcılığı ilke edinerek engin ve farklı soru tipleriyle, özgün üslubu ve anlatım yöntemiyle gerçekte zor ve karmaşık görünen bir konuda ürünlerimizin kenarlarında bulunan kutucuklar içinde konunun püf noktalarını sunarak öğrenciye kendi kendini geliştirmesi kavramını kazandırmakta, günümüz ezberci sistemini bozmaktadır. Siz değerli öğrencilerimiz ve saygıdeğer öğretmenlerimize Ne Gerekiyorsa O'nu verebilmekten onur duyacağız.

                                          NEGO YAYINLARI  Ne Gerekiyorsa O!

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et